lsvkiev (lsvkiev) wrote,
lsvkiev
lsvkiev

Перепост: Обдурені та кинуті на гроші "антимайданівці" погрожують штурмувати офіс Партії регіонів

Слава Україні!

А вот совершенно иной вариант единодушия.

Адрес: http://gazeta.ua/articles/politics/_obdureni-ta-kinuti-na-groshi-antimajdanivci-pogrozhuyut-shturmuvati-ofis-partiji/533427#comments
Автор: Андрій ЖИГАЙЛО

Близько двох сотень обурених "антимайданівців" зібрались біля готелю "Київ", що поруч зі столичним Маріїнським парком. Вони вимагають заплатити їм гроші за останні мітинги, які проводились у парку. Про це корреспонденту Gazeta.ua телефоном розповів один з учасників.
За його словами, біля готелю в даний момент зібрались люди, яким не заплатили за участь у мітингу на підтримку стратегічного курсу президента. Виник стихійний мітинг. Кажуть, що не розійдуться, поки не отримають гроші.
"Ми жили всі по тижню-два у наметовому містечку, підтримували порядок і дивились за бочками, польовими кухнями. За це нам обіцяли гроші. Суми від 800 до 1000 гривень. А сьогодні коменданти сказали, щоб ми всі роз'їжджались. Люди злі, готові до того, щоб зубами вигризти те, що ми заробили. Якщо так далі піде, підемо до офісу "регіоналів" – там гроші точно є,"- розповів один з "антимайданівців" з Кривого Рогу.
Нагадаємо, сьогодні комендант наметового містечка Олександр Зінченко разом з заступником фракції Партії регіонів у Верховні Раді Михайлом Чечетовим, оголосили про призупинення провладного мітингу на час новорічних та різдвяних свят. Чи збиратимуть антимайдан після свят, "регіонали" поки не вирішили. Сьогодні уже почали розбирати намети та вивозити польові кухні. Очистити парк обіцяють до обіду понеділка.

А теперь основное - редкое единодушие комментариев:

КОМЕНТАРІ 1

rosi 22.12.2013 19:23
так вам и надо глупые, зомбированные дурачки. Запомните эта бандитская власть вас за людей не считает.А животным деньги не нужны, им только обьедки со стола, что бы не сдохли с голода а то не кому будит голосовать.
Відповісти + - + 67

И ни одного голоса против.

Героям слава!

Tags: итоги, политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo lsvkiev january 22, 2018 09:00 96
Buy for 30 tokens
Промо-блок свободен, и приглашаю разместиться за 10 жетонов.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments